Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

ELEGANCE CATERİNG

2006 yılında 900 yemek / gün kapasitesi ile İstanbul'un Levent ilçesinde kurulmuş olan Elegance Catering, 2008 de Çekmeköyde hizmetine devam etmekte olup, bugün Maltepe'den Kağıthane' ye kadar şehrin bircok noktasına ulaşmaktadır.

Modern yemek üretim tesisimizde, hijyenik ortam ve eğitimli personelimiz ile, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa ve uzun vadede hedefimiz tabldot yemeğini ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırabilmektir.

Elegance Catering olarak benimsediğimiz yol, yemek fabrikası hüviyetine bürünüp onbinlerce kişiye ulaşmaktansa, kapasitemizi 900 kişi ile sınırlandırıp yemeğimizi 300 porsiyonluk tencerelerde pişirerek lezzeti maksimum düzeyde korumaktır.

Çevre bilinci ile adım atan ELEGANCE CATERING yasal mevzuat hükümlerine uyarak HACCP politikası ile hijyenik ortamda lezzetli yemekler üretmektedir.

KENDİ HAMMADDEMİZİ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ....

Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

Yine Mengen Kayabaşı Köyünde kendi sütümüzü, yoğurdumuzu, peynirimizi, etimizi ve yumurtamızı üretmek için ahır inşaatına başlayıp gelecek yıl bu işte uzmanlaşmış bir ekip gözetiminde faaliyete geçirmeyi planlamaktayız.

CATERİNG DE BİR İLK...

Yemekhaneni kendi gözlerinle gör, kendi gözlerinle denetle...

Müşterilerimizin yemeklerinin nerede ve ne şekilde pişirildiğini merak edeceğini düşünerek mutfağımızın her köşesine kameralar yerleştirdik ve internet üzerinden bizleri her an izleme olanağı sunduk.