Tabldot Yemek

Background:
elegans catering logo

Tabldot Yemek

Kaliteli, Sağlıklı, Ekonomik ve aynı zamanda Lezzetli Tabldot Yemek bizce mümkün !

Gelin yemek sorunlarınızı birlikte çözelim. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretsin siz sadece tadını çıkarın ...

Kalitemize güveniyoruz. Yemeklerimizi ücretsiz test etmek için telefonla randevu almanız yeterli.

 • ÜRETİM

  ÜRETİM

  Kendi Hammaddemizi Üretiyoruz !

  Bu yıl Bolu' nun Mengen ilçesi Kayabaşı Köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi, soğanımızı, kendimiz üretmekte olup, mutfağın temel taşları olan bu ürünlerin hormon ve GDO dan uzak bir şekilde, ziraat mühendisimizin desteği ile yetiştirmekteyiz.

 • LEZZET

  LEZZET

  Yemeklerimizi 300 kişilik porsiyonlar halinde niteliklerini ve lezzetlerini yitirmeden ev yemeği tadında hazırlamakayız. Soya katkı maddesi ve muadili ürünlerden uzak duruyoruz.

 • KALİTE

  Kalite

  Prosesin her aşamasında eldiven, bone ve kolluk kullanılmaktadır.
  Yemekhanenin her köşesinde el dezenfektanları yer almakta olup iş başlangıçları, iş değişikliği esnasında eller sık sık dezenfekte edilmektedir.
  Prosesin her aşaması (yıkama, ayıklama, pişirme, soğutma ve muhafaza) gıda mühendisi ve teknikerlerimiz aracılığıyla kontrol edilmektedir.

 • HİJYEN

  HİJYEN

  Yemekhanemizde uygulanan hijyen ve kalite birimimiz gıda mühendisimiz ve teknikerlerimiz tarafından kontrol altında olup, düzenli olarak denetlenmektedir.

TABLDOT YEMEK

Tabldot yemeğinizi sağlıklı beslenmeniz için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağın dengeli biçimde dağılımını ayarlayarak,günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını esas alarak hazırlamaktayız.

Yemeği sanayileştirmeden 300 porsiyonluk tencerelerde pişirmek suretiyle tabldot yemeği, ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırmaktayız.

Elegance Catering olarak kaliteli malzeme ile güvenli gıda üretimi gerçekleştirip, en iyi lezzeti size sunmayı amaçlamaktayız.

24 saat boyunca mutfağımızı denetleyebileceğiniz kamera sistemimiz ile hijyen konusunda da ne kadar güvenilir olduğumuzu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Sağlık şartlarına ve günlük kalori değerlerine uygun olarak, tamamen hijyenik koşullar altında gıda mühendisi kontrolünde, usta aşçılar tarfından yapılan zengin çeşit ve özel menümüz ile tabldot yemek çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

400 m2’lik alana kurulu yüksek standartlarla donatılmış mutfağımızda sürekli eğitim ve denetimlerle takip edilen bir yemek üretim sistemine sahibiz. Gıda mühendisi ve gıda teknikerleri tarafından programı yapılan bu hijyen ve kalite eğitimleri yine bu ekip tarafından denetlenir. 10 kişi ve üzeri tüm işyerlerine tabldot yemek hizmetimiz vardır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istediğiniz takdirde telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...